| | | | | accueil | votre panier | forum | contact | se logger | enregistrement | administration | links
Select currency:
Jesteś teraz na stronie Sklep Modelarski model-hobby.pl. Niestety oglądasz ją bez wtyczki Flash. Zapraszamy do przeglądania oferty naszego sklepu modelarskiego. Poza standardowymi modelami kartonowymi posiadamy w swoim magazynie wiele unikatowych i kolekcjonerskich modeli. W razie jakichkolwiek pytań, proszę wysyłać maile. Pozdrawiamy.
ACCESSOIRES
BÂTIMENTS
E-MODELES
TRAIN
LITTÉRATURE
Outils d'OLFA


Od dnia 21.02.2018 rozpoczynamy wysyłkę najnowszego modelu niemieckich pojazdów na podwoziu czołgu PzKpfw I. Sanitatskraftwagen I auf PzKpfw. I Ausf.A Panzerbefehlswagen KlPzBfWg 1KlA Kolejna nowość to Japoński eskortowiec IJN Shimushu. Okręt w stanie na 1944 rok. Model i akcesoria można już zamawiać w naszym sklepie. Wysłkę rozpoczynamy po weekendzie około 25.02.2018. Serdecznie pozdrawiamy Zespół MODEL HOBBY.
au sujet de nous

régles

politique d'intimité

liensStrona naszego Partnera - paypal.pl
Strona naszego Partnera - allpal.pl

Wydawnictwo Modelarskie wydawnictwo.model-hobby.pl

Strona naszego Partnera - Wydawnictwa Kagero

Galeria Obrazów J. Wróbla - galeria.model-hobby.pl

ajoutez au panier
 
Name:
OLFA nóż SK-8
Fabricant:
OLFA
Prix:
16.11 €

Additional info:
  Model SK-8 to nóż przeznaczony specjalnie dla osób pracują-cych w magazynach, sklepach i wszędzie tam, gdzie na stanowisku pracy następuje odpakowywanie towarów, materiałów lub surowców. Nóż ten zalicza się do grupy tzw. noży bezpiecznych, zmniejszających ryzyko przypadkowego skaleczenia w trakcie pracy.
Po wysunięciu i wbiciu ostrza w karton, utrzymuje się ono w położeniu wysuniętym w wyniku tarcia o prze-cinany materiał; Ostrze chowa się automatycznie po utracie kontaktu z przecinanym materiałem niezależnie od tego czy kciuk przytrzymuje suwak ostrza czy też nie. To rozwiązanie jeszcze skuteczniej eliminuje niebezpieczeństwo przypadkowego skaleczenia w trakcie pracy, jak i pozostawienie noża z wysuniętym ostrzem; Rękojeść - w celu zwiększenia trwałości narzędzia -zaopatrzono w odlaną z aluminium osłonę; Szeroka, elastomerowa nakładka na tylnej stronie rękojeści zwiększa wygodę posługiwania się nożem; Szeroki suwak ostrza ułatwia posługiwanie się nożem; Do wymiany ostrza nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia; Specjalnie zaprojektowane ostrze zapewnia maksymalna zdolność przecinania i wysoką trwałość. Nowy kształt ostrza - ostry wierzchołek zastąpiono zakończeniem ściętym pod kątem 90 stopni - dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo; Konstrukcja noża pozwala na bardzo łatwe przystoso- wanie go do pracy dla osób leworęcznych.

UWAGA
Ostrza marki OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza należy zachować szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne. Trzeba pamiętać aby przed ich wyrzuceniem odpowiednio je zabezpieczyć wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza lub odpowiednio je pakując. Noże i ostrza OLFA należy przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.


Internetowy sklep modelarski model hobby